У Дрежнику су данас одржани четврти по реду “Михољски сусрети села”.
Награђени су и ученици наше школе: На ликовном конкурсу Анита Митровић, 4.разред ,ИО Никојевићи освојила је 1.место за ученике од првог до четвртог разреда и Душан Вукотић, 7.разред, ИО Дрежник освојио је 1.место за ученике од петог до осмог разреда, а рад Михајла Цицварића, ученика 5.разреда из Равни је похваљен.

ИЗЛОЖБА ЛИКОВНИХ РАДОВА

ЧЛАНАК НА ПОРТАЛУ ГРАДА УЖИЦА

Почела је нова школска година интонирањем химне Боже правде у холу школе. Затим су наставници прочитали допис - обраћање министарке ученицима. У издвојеним одељењима ИО Дрежник и ИО Никојевићи година је, такође, започела интонирањем химне и читањем дописа министарке.
Градски већник  Владимир Синђелић је пожелео срећан почетак нове школске године свим ученицима, а првацима је уручио пригодне поклоне за полазаку први разред. Ученици нижих и виших разреда извели су пригодну приредбу којом су својим друговима првацима пожелели срећан почетак школовања.

ЛИНК КА СЛИКАМА

Више од 100 учесника у такмичарском делу програма обележило је 42. по реду Сусрете аматерских група Златиборског округа, које под покровитељством града Ужица организују Грaдски културни цeнтaр, Meснa зajeдницa Рaвни и Oснoвнa шкoлa "Ђурa Jaкшић". Учеснике и присутне у име града поздравио је Рајко Радосављевић заменик градоначелнице Ужица, истакавши да је и ова манифестација сa трaдициjoм дугoм више од четири дeцeниje, дeo нaшeг бoгaтoг културнoг нaслeђa.

ЧЛАНАК НА ПОРТАЛУ ГРАДА УЖИЦА