У ИО Дрежник активности повезане са обележавањем Дечије недеље започете су постављањем Дрвета пријатељства у холу школе са идејом да то буде место које ће ученици стално допуњавати лепим речима и порукама другарства.

ЛИНК КА СЛИКАМА

ЗБОГ ЕПИДЕМИЈЕ ВИРУСА КОВИД 19 ДАН ШКОЛЕ ЈЕ ОБЕЛЕЖЕН УЗ ПРИГОДНЕ РАДОВЕ УЧЕНИКА.

МАТИЧНА ШКОЛА РАВНИ

НАШИ ПРЕДШКОЛЦИ  И УЧЕНИЦИ ОД 1. ДО 8. РАЗРЕДА СУ ОБЕЛЕЖИЛИ ДАН ШКОЛЕ ЗАЈЕДНИЧКИМ РАДОМ

ПРИГОДНИ ТЕКСТОВИ

ЛИНК КА ТЕКСТОВИМА

ИО ДРЕЖНИК

На часу ликовне културе ученици И и ИИИ разреда у ИО Дрежник говорили су о предстојећем Дану школе. Након обављеног разговора о школском празнику, ученици су комбинованом техником израдили рад на тему "Октобар у школском  дворишту". Радови ће бити изложени на паноу у холу школе.

ЛИНК КА ЦРТЕЖИМА

ИЗРАДА ПАНОА ИЗ МУЗИЧКЕ КУЛТУРЕ

Ђјура Јакшић је био једно од осморо деце. Отац га је слао на занат, али је он бежао кући. После Гимназије учи сликарство. Живео је од сликања и писања песама. Једно време је радио као сеоски учитељ. Његова дела припадају епохи романтизма. По угледу на његов животни пут, наша ученица Јелена која је прошле године освојила 3.место на ликовном конкурсу, нацртала је портрет припадника епохе романтизма у музици. Ученици су у духу дана школе, на часу музичке културе заједно на наставницом у 8.разреду школе у Дрежнику  направили пано на тему "Романтизам у музици".

ИО НИКОЈЕВИЋИ

ЛИКОВНИ РАДОВИ ЗА ДАН ШКОЛЕ

ЛИНК КА ЦРТЕЖИМА

Поштовани родитељи и ученици школска година почиње у уторак, 1.9.2020.године. Реализација наставе  ће се одвијати у складу са препорукама и обавезама кризног штаба и Министарства просвете. У самој реализацији наставе неће бити великих  промена, изузев трајања часа од 30 минута и строгог поштовања мера и кућног реда школе. Надамо се успешном и безбедном почетку школске године.

УПУТСТВА И ЕДУКАТИВНИ САДРЖАЈИ ЗА УЧЕНИКЕ, РОДИТЕЉЕ И ЗАПОСЛЕНЕ О SARS2 COVID 19

ПРОЧИТАЈТЕ УПУТСТВА И ПОГЛЕДАЈТЕ ВИДЕО ЗАПИСЕ КОЈИ НАС ЕДУКУЈУ КАКО ДА СЕ ПРАВИЛНО ЗАШТИТИМО ОД SARS2 COVID 19 ВИРУСА
КЛИКНИТЕ НА НАСЛОВЕ ИСПОД И ПОГЛЕДАЈТЕ УПУТСТВА ИЛИ ВИДЕО САДРЖАЈЕ

УПУТСТВО БАТУТА-А