У први разред 1. септембра 2021. године према Закону о основном образовању и васпитању полазе деца рођена од 01.03.2014. до 28.02.2015. године.
Деца рођена у периоду од 01.03. до 31.08.2015. могу се пријавити за превремени упис и полазак у школу
Упис деце за полазак у школу почеће 01.04. и трајаће све до 31.05.2021. године.
Пре уписа потребно је да родитељи/старатељи доставе на мејл или у Школу попуњену пријаву за упис коју можете преузети на сајту.
Приликом уписа достављају се следећа документа :
-       Извод из матичне књиге рођених - школа прибавља електронским путем
-       Доказ о пребивалишту родитеља - школа прибавља електронским путем
-       Уверење о похађању предшколског програма - издаје предшколска установа коју је дете похађало
-       Доказ о лекарском прегледу детета - даје педијатар након завршеног целокупног лекарског прегледа
Министарсво просвете, науке и технолошког развоја, обезбедило је нови софтвер који  се користи за упис у први разред свих основних школа у РС, почев од школске 2019/2020. године.
Министарство, путем наведеног софтвера, у сарадњи са Министарством за државну управу и локалну самоуправу и Министарством унутрашњих послова, обезбеђује да се Извод из матичне књиге рођених и Доказ о пребивалишту родитеља прибављају електронским путем, у складу са Законом о електронској управи („Службени гласник РС“, број 27/18).
Уверење да је дете похађало припремни предшколски програм се доставља накнадно.
Упис деце за полазак у школу могу вршити искључиво родитељи, односно њихови старатељи!

Документ - Пријава за упис првака
УПРАВА ШКОЛE