Школска година тече, а настава се одвија на даљину услед епидемије вируса. Недостају нам ученици. Комуницирамо са њима само преко дигиталних технологија и телефона. Наш сајт је ових дана препун разних обавештења и упутстава како да олакшамо ученицима новонасталу ситуацију и учење на даљину.

Упркос томе, морамо да обајвимо и да се похвалимо успесима наше две ученице које су постигле сјајне резултате на окружним такмичењима. Марија Митрић (историја) и њен ментор Милош Рацић годинама уназад постижу изванредне резултате. Невена Ристићевић и њен ментор Весна Дедић (енглески језик), такође нас увесељавају, како ове тако и претходних година. Обе ученице су се пласирале на републичка такмичење. Иако се републичка такмичења неће одржати, сигурни смо да би Марија и Невена поново постигле одличне резултате.

Браво за девојке и њихове менторе. Поносни смо на вас.