Наша ученица Јелена Стевановић учествовала је на 9. НИС олимпијади из руског језика одржаној 28. маја 2022. године у  Новом Саду.

Браво???
У финале 9. НИС Олимпијаде из руског језика пласирала се ученица 7 разреда Јелена Стевановић , ОШ "Ђура Јакшић" Равни.
Видимо се у финалу 28.5.2022. Гимназија "Јован Јовановић Змај" Нови Сад!
Хвала свим ученицима на учешћу и труду!

На општинском такмичењу из биологије које је одржано 10.априла у ОШ "Богосав Јанковић " у Кремнима учествовала су два ученика наше школе: Јована Ћосовић и Богдан Стевановић, ученици петог разреда.

Пласман на следећи ниво такмичења обезбедила је ученица Јована Ћосовић освојивши треће место.

Честитке ученици и предметној наставници, Ани Пауновић.

ЛИНК СА СЛИКОМ

На окружном такмичењу из биологије одржаном у Косјерићу, ученица петог разреда матичне школе Јована Вуловић освојила је треће место. То је завршни ниво такмичења за ученике петог разреда.

Све честитке Јовани!